SKI AREÁL KLEMA
mimo provoz
Zobrazit na:

Zlatá Olešnice - to pravé místo pro rekreaci

Chtěli byste se naučit lyžovat? Zimní areál Zlatá Olešnice je pro vás to pravé. Areál se nachází v Jizerských horách a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu najdete jeden vlek. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Rolba vyjíždí na svah denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. V areálu se také nachází lyžařská škola. Snowbordisté si zde mohou pořádně zablbnout, místní snowpark pro ně bude to pravé. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Ochutnat můžete bramboráčky či uzená cigára.

Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Areál má pár much. Personál je poměrně vstřícný. 51% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 26.4.
Polojasno
17°C
13°C
Sobota
27.4.2019
Zataženo
10°C
4°C
Neděle
28.4.2019
Zataženo
8°C
4°C
Pondělí
29.4.2019
Zataženo
7°C
2°C